Poznejte nás osobně

Naše zelenina i my živě v Praze! Chcete nás poznat osobně? Přijďte tento víkend na Holešovické výstaviště, kde se koná veletrh Biostyl 2015. Naleznete nás na stánku ve společné expozici PRO-BIO Svazu ekologického zemědělství ve střední hale, přímo proti vstupu.

Můžete se nás přijít osobně zeptat, jak a kde biozeleninu pěstujeme, jaké druhy jsme letos vysadili, a vlastně na cokoli, co potřebujete či chcete vědět.

 Jsme připraveni vám zprostředkovat i možnost  předplacení úrody na půl roku nebo na celý rok na principu komunitou podporovaného zemědělství. Stále ještě s 25% slevou oproti našim běžným cenám.

A samozřejmě máme pro vás dostatečnou zásobu zboží, takže s prázdnou určitě neodejdete. Budeme se na vás těšit od pátku do neděle.

INFORMACE K BIOSTYLU 2015

 

Aktuality

Přihlášení do našeho Eshopu

Pokud se Vám nedaří přejít do našeho obchodu kliknutím na obrázek, jděte, prosím, přímo na www.biozelenina-bedynky.cz

Dovolená

Vážení zákazníci, jsme rádi za vaši přízeń v těchto letních dnech, ale vězte, že i my musíme někdy odpočívat. Z důvodu dovolené bude provoz v Zahradě Černíkovice od  24. do 30. 7. 2017 omezen. Děkujeme za pochopení. Od 31.7. jsme zpět a plni energie. Hezké prázdniny přeje i Vám Miloš...

Veselé Velikonoce

Milí zákazníci,  Velikonoce 2017 nám opět pohnou se závozy. V 16. týdnu přivezeme biobedýnky do Prahy a okolí v úterý, ve středu pak dostanou naše zboží obyvatelé Hradce Králové a Pardubic.  Pohodové prožití Velikonoce přeje Miloš Kurka a Zahrada Černíkovice. Jak obarvit vejce v...