Možnost objednání Svatomartinského biovína

Svatomartinské víno 2015 - jediné v ČR v kvalitě bio

Nabízíme možnost objednání Svatomarinského biovína z Vinných sklepů v Kutné Hoře.  Kutnohorské Svatomartinské je letos jediné v kvalitě BIO. Jedná se o první vína z ročníku 2015 - rok 2015 byl pro vinaře velice příznivý, díky teplému počasí a včasnému příchodu vláhy, hrozny vyzrály do vysoké kvality a můžeme čekat, že dobrý ročník Svatomartinská vína potvrdí.
Nedaleko sv. Barbory letos tři druhy:
 
  • Müller Thurgau, vinice U všech svatých
  • Svatovavřinecké rosé z vinice Nad kapličkou
  • Svatovavřinecké z vinice Nad kapličkou.
Cena za 0,75 l 150,- Kč.  (jakostní zařazení - české zemské víno)
 
Všechna vína z Vinných sklepů v Kutné Hoře mají certifikaci BIO a jako vůbec jediné vinařství v ČR má certifikaci DEMETER (označení produktů biodynamického zemědělství), což samozřejmě mají tedy i všechna vína.Ač se jedná o vinařskou oblast českou, tradice pěstování révy je zde dlouhá devět set let.  Povídání o pěstování vína  v Kutné Hoře si můžete přečíst ZDE.
 
Objednávejte, prosím, emailem na kurka@wo.cz, nebo telefonicky na 734110270. Pozor: Víno dovezeme až v týdnu 47. tedy mezi 16. a 20. listopadem.

 

Aktuality

Přihlášení do našeho Eshopu

Pokud se Vám nedaří přejít do našeho obchodu kliknutím na obrázek, jděte, prosím, přímo na www.biozelenina-bedynky.cz

Dovolená

Vážení zákazníci, jsme rádi za vaši přízeń v těchto letních dnech, ale vězte, že i my musíme někdy odpočívat. Z důvodu dovolené bude provoz v Zahradě Černíkovice od  24. do 30. 7. 2017 omezen. Děkujeme za pochopení. Od 31.7. jsme zpět a plni energie. Hezké prázdniny přeje i Vám Miloš...

Veselé Velikonoce

Milí zákazníci,  Velikonoce 2017 nám opět pohnou se závozy. V 16. týdnu přivezeme biobedýnky do Prahy a okolí v úterý, ve středu pak dostanou naše zboží obyvatelé Hradce Králové a Pardubic.  Pohodové prožití Velikonoce přeje Miloš Kurka a Zahrada Černíkovice. Jak obarvit vejce v...